Erotické-povídky.net - Povídky o tom, co Vás baví... Erotické povídky zdarma

Nejlepší povídky

ErosStar.cz reklama
Statistika webu
243 povídek,
od 117 autorů,
v 13 kategoriích,
přečteno: 6598400x
Kategorie
Náhodná povídka
reklama
Anketa
Právě zobrazená povídka - Odpanění kámošky
Odpanění kámošky

  Tento příběh se stal, když mi bylo 16 let. Jednou takhle odpoledne mě napadlo, že bych mohl být doma místo školy. Byl jsem doma sám, ale musel jsem jít pro nákup. Tak jsem šel a potkal jsem mou kámošku, které bylo 15. Taky byla doma. Dlouho jsme se znali a jednu dobu jsme taky spolu chodili. Řekla mi jestli chci něco vidět a jestli jo tak ať k ní za půl hodiny přijdu.

A tak jsem šel, zazvonil jsem a ona přišla otevřít, pozvala mě k ní do pokoje. Tak jsem šel a koukám má zapnutý počítač a na něm nějaké to porno. Najednou přišla i ona jenom v tangách a podprsence. Prsa měla už takový ty dvoječky. Řekla mi ať si sednu na postel, klekla si ke mně sundala mi šortky a trenky a začala mi ho pomalu honit a pak se odvážila i do pusinky.

Začala mi ho pěkně pokuřovat, bylo vidět, že je ještě nezkušená. Ale nic jsem jí neříkal, můj ocas už začínal stát. Čekal co bude dál, už jí tohle asi moc nebavilo, tak si sedla vedle mě, sundala si tanga a podprsenku a začala mě též svlékat. Nevím ani jak jsem se k tomu dostal, ale než se nadála, tak už jsem jí lízal pěkně oholenou kundičku a rukou masíroval kozičky, když v tom se poprvé udělala a já jí viděl na očích, že už to chce a tak jsem jí řekl, že si teď lehnu a ať si dělá co chce.

Ona neváhala, rychle nasedla na můj klacek a já cítil lehký nápor a pak už tam byl... Ztratila pannenství a začala pomalu zrychlovat, když už jsem viděl jak se začíná prohybovat v zádech a přistávat, tak jsem ji posadil na postel a začal jsem si ji přirážet, co to šlo.Úplně křičela a vzdychala, když se v tom asi 2 udělala a já viděl jak jí šťávička stéká po kundičce k zadečku a viděl jsem taky, že už je úplně mokrý a tak jsem rychle změnil dírku a pomalu zasouval do zadečku.

Asi ji to ze začátku bolelo, ale pak už zase v pohodě, když v tom jsem cítil, že to na mě jde a na ní taky. Už chybělo jenom chvilku do vyvrcholení, tak mi řekla néééééé a tak jsem přestal. Koukal na ni, ona se otočila a úplně ji můj čurák vjel do pusy a já jsem jí to nastříkal do krčku. Potom mi ho ještě chvilku kouřila a to jsem se udělal hezky znovu, ale teď už na její tvář. Pak jsme odešli do sprchy, kde jsme se navzájem umývali, chvilku i uspokojovali rukou. Potom mi řekla, že se jí to moc líbilo. Po té jsme se oblékli a šli jsme spolu ven. Od té doby spolu chodíme a opakujeme soulož alespoň 2krát týdně, když to jde. Věřím, že tento vztah založený ze začátku na sexu, postupně na lásku vydrží dlouho. Od té doby provádíme stále jiné polohy, které nás uspokojují...

Náhled k tisku

Přečteno: 41463x
Komentářů:(0)
Autorem je: anonýmek

reklama
Doporučujeme: Erotické povídky ZDARMA, přes 2000 povídek
Výměna ikonek
Toplink - katalog odkazů Výměna ikonek na Erotické-povídky.net
Doporučujeme:

©2006 - Erotické.povídky.net - Povídky o tom, co Vás baví... Erotické povídky zdarma

Erotické povídky na těchto stránkách jsou čerpány od návštěvníků těchto stránek.
Erotické-povídky.net nejsou vlastníkem autorských práv a nekladou si jakékoliv nároky na autorská práva ke zde uvedeným materiálům.
Pokud byla porušena Vaše autorská práva okamžitě nám napište a vše bude co nejdříve napraveno! Veškeré erotické povídky jsou smyšlené.


Přidat povídku |  RSS kanál |  Mapa serveru
reklama
reklama
Erotické povídky si právě čte 1 člověk.
UPOZORNĚNÍ

1. Tyto stránky jsou určeny výhradně pro osoby starší 18 let. Prohlašuji, že jsem dospělý/dospělá ve věku 18 let nebo starší.

2. Stránky obsahují sexuálně orientovaný materiál. Souhlasím s jeho užitím pouze pro svou soukromou potřebu a jeho užití me neuráží a nepohoršuje.

3. Svým chováním nepřipustím, aby ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.

4. Provozovatel stránek respektuje § 205 trestního zákona c. 140/1961 Sb. o ohrožování mravnosti. Bez předchozího upozornění však nemuže přebírat odpovědnost za materiály, jež na stránky umístí trětí osoby a které jsou v rozporu s uvedeným zákonem. Takovéto materiály provozovatel odstraní dodatečně.

5. Zavazuji se, že nebudu zneužívat dobrou vůli provozovatele stránek a nebudu jej poškozovat tím, že bych na stránky umisťoval(a) materiály nebo odkazy, které jsou v rozporu se zákony ČR.

6. Seznámil(a) jsem se s kompletním obsahem podmínek a pravidel pro návštevníky těchto stránek a souhlasím s nimi.

7. Jsem si vědom(a) toho, že porušením některého z těchto pravidel se vystavuji riziku občanskoprávního i trestněprávního stíhání.

Souhlasím    Nesouhlasím