Erotické-povídky.net - Povídky o tom, co Vás baví... Erotické povídky zdarma

Nejlepší povídky

ErosStar.cz reklama
Statistika webu
243 povídek,
od 117 autorů,
v 13 kategoriích,
přečteno: 6586327x
Kategorie
Náhodná povídka
reklama
Anketa
Právě zobrazená povídka - Sexuální oddání
Sexuální oddání

  Návod jak si zlepšit sexuální život a zbavit se případného stereotypu…
Jedna se o jednoduchou hru s vaším partnerem, která vás bude bavit a zároveň vzrušovat.

Hra spočívá v naprosté sexuální oddanosti svému partnerovi. Dohodněte si na začátku trest za neuposlechnutí, který by měl být veliký tak, aby jste skutečně dodržovali pravidla..

Trest záleží na vaší fantazii a na vašich snech a tužbách… Třeba se můžete dohodnout, že když neuposlechne muž, tak půjdete do trojky s klukem a když neuposlechne žena půjdete do trojky s ženou... a nebo něco mnohem menšího typu budeš mi dělat celý týden masáže.:) Vše záleží na vás...

Takže v jakém smyslu myslím absolutní sexuální oddání. Orgasmus vašeho partnera bude zcela ve vašich rukách. Dohodnete si pravidlo, že kdykoliv mu napíšete nebo řeknete, že si to má jít DĚLAT, tak vás musí poslechnout a jít si to DĚLAT třeba na záchod nebo do ložnice to bude záležet na okolnostech místa ,kde ho zastihnete nebo mu to řeknete… Pošlete mu SMS nebo zavoláte do práce nebo mu to řeknete v obýváku..:)

Teď trochu podrobněji..
Váš partner /ka prostřednictvím telefonu nebo přímého kontaktu ovládá :

1)Jestli si to budete nebo nebudete DĚLAT..
2)Jak dlouho si to budete dělat.
3) Jestli se můžete nebo nemůžete během onanování UDĚLAT
4)Ovládá počet vašich samostatných orgasmů

Partner/ka muže vaše orgasmy hnát do extrému jak přílišným počtem, nebo přerušováním… O přerušování více níže.

Příklad:
Jste v práci a přijde vám SMS od vaší partnerky. Jdi si to hned dělat..a napiš mi hned jak začneš.
Odejdete na záchod a začnete masturbovat a hned napíšete své partnerce..

Ona vám odepíše:
Muzes si to delat 2 min a pak musis prestat..

Vy jí po chvíli napíšete např.:
Chtel bych se udelat, mohu?
Odpověd:Ne dockej casu.

Za hodinu vás tam pošle třeba znovu… nebo to partnerce oplatíte… :)

Muže vám napsat, aby jste se dělali a až za 7 minut vám napsal, že se můžete UDĚLAT.. a nebo vás bude zlobit tak, že vás pošle si to DĚLAT a poté vám zakáže se UDĚLAT a následně vám zakáže si to DĚLAT tak jako v našem příkladě.. Výsledkem bude vaše nadrženost a když vám tohle provede 3x během pracovního nebo školního dne tak večer po sobě budete šílet.. :) Hra platí oboustranně nebo se můžete střídat to záleží na vás..

Ještě důkaz a podporovač vzrušení..:)

Po té co se uděláte mu pořídíte jako důkaz fotečku vaší mušličky nebo penisu po udělání a buď hned pošlete MMS , nebo ukážete třeba večer..jedná se o absolutní sexuální oddání a i když vám to z počátku bude připadat trapné tak vám to ale váš sexuální život může zajímavě okořenit. To, že vám váš partner určuje a řídí tak osobní potřebu vás jistě posune ještě více k sobě. :)

Hra se dá hrát vice méně věčně a je jistě zajímavá i když jste od sebe odloučeni na kratší nebo delší dobu... Mít v ruce orgasmus vaší partnerky a jedním odesláním SMS ji ovládat orgasmus je božské… :)

Samozřejmě se může vyskytnout situace kdy Vám partner nebo partnerka napíše že ne..pokud se tak stane musí popsat situaci proč to tak nejde a vy ji buď najdete řešení, nebo udělíte odklad vašeho příkazu. To už ovšem záleží na Vás. Pokud Vás neposlechne vůbec bez udání důvodu a nebo napíše, že na to nemá chuť nebo se ji nechce tak jste vyhrál/a sázku..

Posílejte mi své reakce a podělte se se mnou o zkušenosti z této hry a nebojte se položit případné dotazy… Zuko69@email.cz

Náhled k tisku

Přečteno: 25351x
Komentářů:(0)
Autorem je: Zuko69

reklama
Doporučujeme: Erotické povídky ZDARMA, přes 2000 povídek
Výměna ikonek
Toplink - katalog odkazů Výměna ikonek na Erotické-povídky.net
Doporučujeme:

©2006 - Erotické.povídky.net - Povídky o tom, co Vás baví... Erotické povídky zdarma

Erotické povídky na těchto stránkách jsou čerpány od návštěvníků těchto stránek.
Erotické-povídky.net nejsou vlastníkem autorských práv a nekladou si jakékoliv nároky na autorská práva ke zde uvedeným materiálům.
Pokud byla porušena Vaše autorská práva okamžitě nám napište a vše bude co nejdříve napraveno! Veškeré erotické povídky jsou smyšlené.


Přidat povídku |  RSS kanál |  Mapa serveru
reklama
reklama
Erotické povídky si právě čtou 3 lidé.
UPOZORNĚNÍ

1. Tyto stránky jsou určeny výhradně pro osoby starší 18 let. Prohlašuji, že jsem dospělý/dospělá ve věku 18 let nebo starší.

2. Stránky obsahují sexuálně orientovaný materiál. Souhlasím s jeho užitím pouze pro svou soukromou potřebu a jeho užití me neuráží a nepohoršuje.

3. Svým chováním nepřipustím, aby ke zde obsaženým datům přistupoval kdokoli nezpůsobilý či nezletilý.

4. Provozovatel stránek respektuje § 205 trestního zákona c. 140/1961 Sb. o ohrožování mravnosti. Bez předchozího upozornění však nemuže přebírat odpovědnost za materiály, jež na stránky umístí trětí osoby a které jsou v rozporu s uvedeným zákonem. Takovéto materiály provozovatel odstraní dodatečně.

5. Zavazuji se, že nebudu zneužívat dobrou vůli provozovatele stránek a nebudu jej poškozovat tím, že bych na stránky umisťoval(a) materiály nebo odkazy, které jsou v rozporu se zákony ČR.

6. Seznámil(a) jsem se s kompletním obsahem podmínek a pravidel pro návštevníky těchto stránek a souhlasím s nimi.

7. Jsem si vědom(a) toho, že porušením některého z těchto pravidel se vystavuji riziku občanskoprávního i trestněprávního stíhání.

Souhlasím    Nesouhlasím